CE Premium set

Kód: 5
€960
Na objednávku

CE Premium set je určený pre online prenos partií bez káblov prostredníctvom bezdrôtovej stanice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šachová sada CE Premium set obsahuje produkty CE bezdrôtovej stanice, CE Premium hodín, CE-E-šachovnice a CE-E-figurky.

Naša CE bezdrôtová stanica je jedinečnou technológiou v šachovom svete, pretože umožňuje prenos živých prenosov bez káblov smerom k počítaču. Nakoniec organizátori nemusia položiť stovky metrov káblov na podlahu! Je to jediná funkčná šachová WiFi stanica na svete kompatibilná s našou digitálnou šachovou súpravou (CE E-board a CE E-figurkami) a našimi hodinami CE Premium alebo CE Classic. Bezdrôtová stanica sa nachádza pod hodinami Premium (viď obrázok) a môže byť zakúpená aj na hodiny Premium ako aktualizáciu prenosu cez WiFi. Akumulátory vo vnútri nabíjajú hodiny aj E-board a majú 70 alebo viac hodín prevádzky, čo je viac než dostatočné na vysielanie kompletného turnaja s jedným nabitím! Doba nabíjania bezdrôtovej stanice je iba 2 hodiny.

Hodiny Chess Evolution Premium sú digitálny šachový časovač schválený medzinárodnou šachovou federáciou FIDE. Všetky oficiálne časové kontroly FIDE sú vopred naprogramované v hodinách a všetky ostatné časové kontroly môžu byť nastavené ručne. Nastavenia je možné meniť aj ručne (napríklad prídavný čas po premiestnení 40 ťahu sa pridá, keď padá vlajka alebo po dokončení 40 ťahov atď.). Hodiny sú veľmi stabilné vďaka širokému záberu na stôl a majú moderný a estetický dizajn.  Pracuje s ovládaním dotykovej obrazovky a modernizuje technológiu šachu do 21. storočia!  Šachové hodiny CE Premium majú množstvo nových generačných - inovatívnych funkcií so softvérom Chess Evolution, ktorý zjednoduší fungovanie organizátorov a arbitrov. Niekoľko príkladov:  - Na obrazovke s hodinami sa môžu zobraziť názvy hráčov  - všetky kontroly času je možné nastaviť priamo z počítača niekoľkými kliknutiami (aj keď 500 staníc vysiela, niekoľko jednoduchých kliknutí a všetky hodiny sú nastavené)  - všetky hodiny môžu byť spustené z počítača súčasne (aj pri obrovských otvorených turnajoch môže rozhodca začať každý čas súčasne) a mnoho ďalších inovatívnych funkcií, ktoré prinášajú šachy na vyššiu úroveň!

CE E-figurky - FIDE štandardné digitálne kúsky, ktoré spolu s CE E-šachovnicou sú k dispozícii pre prenos partie v reálnom čase. Klasické drevené šachové figúrky "Staunton 6". Sada obsahuje 34 kusov (dve extra kráľovnej).  Veľkosť kusov je podľa oficiálnych mier FIDE: kráľ: 9,5 cm - kráľovná: 8,5 cm - strelec: 7 cm - jazdec: 6 cm - veža: 5,5 cm - pešiak: 5 cm. 

Naše digitálne šachové dosky CE E-šachovnice sú vyrábané továrňou na drevo Chess Evolution profesionálnymi a kvalitnými strojmi z prvotriednych drevín. Veľkosť dosky je štandardná šachová veľkosť FIDE turnajov podľa opatrení Staunton 6. Dosky sú za horúce razené prémiové výrobky pre dlhodobé používanie. Používaním modernej technológie 21. storočia má naša digitálna doska lepšiu pozíciu ako iné digitálne výrobky na trhu, čo je dôležité, aby sa zabránilo chybám v živom vysielaní. Doska je kompatibilná s CE E-figurkami. Veľkosti dosky: 56x56x1,4cm Veľkosti štvorca: 5,5 x 5,5 cm

Pre poštovné a zľavy väčších objednávok pošlite svoj dotaz na adresu sachovepomocky@gmail.com

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické šachové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg