CE Classic digital set

Kód: 4
€595
Na objednávku

CE Classic set je určený pre online prenos partií prostredníctvom káblového prepojenia. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Šachová elektronická sada Classic set obsahuje výrobky z klasických hodín CE Classic, CE E-šachovnica, CE E-figurky a konvertora CE E-konektor.

CE Classic sú digitálne šachové hodiny schválené spoločnosťou FIDE. Všetky oficiálne časové kontroly FIDE sú vopred naprogramované v hodinách a všetky ostatné časové kontroly je možné nastaviť ručne. Nastavenia je možné meniť aj ručne. Má moderný, estetický dizajn a dobrú viditeľnosť obrazovky.  Hodiny CE Classic majú jednoduché a užívateľsky príjemné používanie a spolu s našou digitálnou šachovou súpravou (CE E-Board, CE E-figurky) je k dispozícii aj pre online prenos. Je pripojený káblom k doske a ďalším k počítaču. Hodiny CE Classic pracujú s 2 batériami a majú viac ako 500 pracovných hodín.

CE E-figurky - FIDE štandardné digitálne figurky, ktoré spolu s CE E-boardom sú k dispozícii pre prenos v reálnom čase. Klasické drevené šachové figúrky "Staunton 6". Sada obsahuje 34 kusov (dve extra kráľovnej).  Veľkosť kusov je podľa oficiálnych mier FIDE: kráľ: 9,5 cm - kráľovná: 8,5 cm - strelec: 7 cm - jazdec: 6 cm - veža: 5,5 cm - pešiak: 5 cm. 

Naše digitálne dosky CE E-board sú vyrábané v továrni na drevo Chess Evolution profesionálnymi a kvalitnými strojmi z prvotriednych drevín. Veľkosť dosky je štandardná šachová veľkosť FIDE turnajov podľa opatrení Staunton 6. Dosky sú za horúce razené prémiové výrobky pre dlhodobé používanie. Používaním modernej technológie 21. storočia má naša digitálna doska lepšiu pozíciu ako iné digitálne výrobky na trhu, čo je dôležité, aby sa zabránilo chybám v živom vysielaní. Doska je kompatibilná s CE E-figurkami. Veľkosti dosky: 56x56x1,4cm Veľkosti štvorca: 5,5 x 5,5 cm

CE E-konektor je potrebný na uskutočnenie živého prenosu pomocou káblov. Do jedného konektora CE E-konekt možno pripojiť až 12 digitálnych šachových súprav. Ak je 12 dosiek, všetky sú navzájom prepojené a posledný sa pripája k prevodníku CeConnect. Tento prevodník sa pripája priamo k počítaču prostredníctvom rozhrania USB a umožňuje živý prenos. Pre 1-12 digitálnych jednotiek je potrebný jeden CeConnect.

Pre poštovné a zľavy väčších objednávok pošlite svoj dotaz na adresu sachovepomocky@gmail.com

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické šachové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.5 kg